Sesja dla OBI
7 grudnia 2016
Ślub Bełchatów zdjęcia plenerowe Arboretum w Rogowie
7 grudnia 2016
Ślub Bełchatów zdjęcia plenerowe Arboretum w Rogowie
7 grudnia 2016
Sesja dla OBI
7 grudnia 2016

Zdjęcia rodzinne – zlecać, czy robić samemu?

W dzisiejszych czasach aparat fotograficzny jest niemal w każdym domu. W związku z tym mamy sporo zdjęć rodzinnych. Zarówno tych z uroczystości rodzinnych, jak i z dnia codziennego. Aparat zabieramy ze sobą na każde wczasy, czy tez weekendowy wyjazd. W piękny dzień z przyjemnością zabierzemy aparat fotograficzny także i na spacer z najbliższymi. Bo czy jest jakaś piękniejsza pamiątka niż wspólna fotografia, która uwieczni najpiękniejsze wspólne chwile?

Jednak uważam, że od czasu do czasu warto jest, aby te piękne chwile uwiecznił dla nas profesjonalny fotograf. I wcale nie chodzi tylko i wyłącznie o fotografię ślubną, czy też pamiątkowe zdjęcie z pierwszej komunii. Czasem warto spróbować zatrzymać w taki sposób czas.

Profesjonalny fotograf sprawi, że uchwyci nasza radość z bycia razem. Właśnie z tego powodu sesje rodzinne stają się coraz bardziej popularne. Dzięki temu uzyskujemy wspaniałą i piękną pamiątkę do końca naszego życia. Pewnie zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze dzieci rosną w szalonym tempie. Właśnie teraz mamy szansę

Dodatkowo – podczas takiej sesji możemy spokojnie zająć się sobą (pozowaniem) i dobrze się bawić. Kiedy to my sami robimy zdjęcia – zwykle brakuje na nich któregoś z członków rodziny (ktoś musi robić przecież zdjęcia). Oczywiście – można także ustawić samowyzwalacz, jednak takie zdjęcia zwykle są pozowane i dość sztywne.  Nie ma w nich ruchu i emocji.

Zupełnie pominę już kwestię lepszej jakości zdjęć, jakie otrzymamy od profesjonalnego fotografa. Jakość to nie tylko kwestia aparatu fotograficznego, ale także umiejętność wykorzystania odpowiedniego światła i uchwycenia ulotnej chwili. Właśnie z tego względu warto choćby raz zdecydować się na sesję rodzinną.